POZVÁNKA divadelní hra "Vybojováno"

25. 2. 2024

Všechny srdečně zdravím!

Dovoluji si touto cestou nabídnout vám divadelní představení jednoho herce o bl. Richardu Henkesovi.

Níže máte dopis od strahovického starosty pana Karla Malchárka s potřebnými kontakty, pokud byste měli zájem hru realizovat u vás.

Také posílám nějaké materiály a odkaz na krátkou upoutávku.

Záleží na vás. Jedná se o nabídku. Určitě to je dobré pro rozšíření povědomí o blahoslaveném, který působil ve vašem okolí.

Odkaz na video:

Obracím se na Vás s nabídkou představení divadelní hry „Vybojováno“ ve Vašem farním kostele.

Divadelní hra německého autora o životě blahoslaveného P. Richarda Henkese byla nastudována i v českém jazyce a poprvé představená loni v květnu v Praze a následně ve farním kostele ve Strahovicích, kde P. Richard Henkes v průběhu války působil. Divadelní hra o jednom herci trvá cca 40 minut. Technické zázemí (klavír, stůl, židle a reprobedny) jsou zajištěny z naší strany. P. Richard Henkes byl blahořečen v Limburgu před pěti léty a této významné události se zúčastnilo mnoho poutníků  z Hlučínska.

Pokud by byl z Vaši strany zájem toto představení uskutečnit mohu podat další bližší informace a domluvit termín uskutečnění.

P. Vlastimil Krajčovič