Jdi na obsah Jdi na menu

PRAŠIVÁ 2023 - Sdílej naději

3. 7. 2023

PRAŠIVÁ

dsc06109.jpg

 

 

Letos jsme se vydali na Prašivou opravdu v hojném počtu. Počasí nám od rána opravdu přálo. Děti byly nadšené z osobního setkání s biskupem Martinem, který se jim osobně věnoval na jednom z mnoha stanovišť. Znovu velmi vydařená akce a už teď se těšíme na další ročník. Amálka při mši nesla dary, díky tomu jsme se nejen duchovně, ale i aktivně podílely na mši svaté. Děkujeme za vše. smiley Balarinovi

"Bylo to super. laughDěti i dospělí byli nadšení a počasí bylo navzdory předpovědi parádní." Novákovi

"Nikolce se moc líbilo a řekla mi doma, že příští rok mám jet určitě s ní.smiley"  Vránovi

"Co se až zázračně vztahovalo na letošní téma Naděje, bylo počasí. Předpovědi hrůza, a my nakonec po Prašivé chodili v tom nejlepším počasí, dokonce slunečném. Krásná odměna za to, že jsme se nenechali odradit." Krakovčíkovi 

Děkujeme, bylo to fajn. winkKluci řekli, že pojedou i příští rok. laugh Lehnertovi