Večery milosrdenství - duchovní rozhovor

23. 1. 2024

Ostrava – Události spojené např. s odchodem kněze ze služby nebo jiné tíživé otázky života církve mohou vyvolávat úzkost, zklamání nebo vztek. Všechny tyto prožitky je možné přinést na Večer milosrdenství.

vecer milosrdenstvi2 1

Večery milosrdenství se konají od listopadu každou středu v kostele sv. Václava v centru Ostravy. „Kdokoliv může přijít se svými těžkostmi nebo otázkami a vstoupit do duchovního rozhovoru s knězem,“ zve P. Daniel Vícha. Součástí je také tichá adorace. „Při ní můžeme v tomto týdnu obzvlášť pamatovat na všechny, kteří prožívají různá zranění v církvi,“ doplňuje. Večer milosrdenství začíná ve středu v 18 hodin a trvá přinejmenším do 19. hodiny.

Duchovní rozhovor se dá domluvit také telefonicky. K dispozici může být P. Daniel Vícha (734 665 903) nebo řeholní sestra Františka Kroupová CSSE (732 974 522).

Biskupství ostravsko-opavské