Misionáři navštívili 25.3. děti ve škole v Zábřehu

30. 3. 2019
V rámci lidových misiích, které v tomto týdnu probíhají ve farnosti Dolní Benešov a Zábřeh, se v pondělí 25. března misionáři vydali do školy, kde navštívili děti od 2- 5. třídy....

Misionáři seznámi děti s tím, proč přijeli do jejich farnosti a co jsou to vlastně lidové misie. Naučili děti písničku: K misiím se připojím dobro v sobě probudím a společně si ji zazpívali. Vyprávěli dětem příběh o rozumném a línem semínku, kdy v každém z nás je také zaseto semínko dobra. Je na nás, zda to semínko necháme růst a vyroste z něho krásný strom s výborným ovocem nebo tomu semínku dobra nedáme vůbec šanci. Lidové misie mají posloužit i k tomu, aby si člověk uvědomil, že i maličký dobrý skutek konaný z lásky k Bohu, je velkou věcí pro nebeské království.

společná fotka