3. adventní koncert

11. 12. 2016

cimg9398.jpg

V neděli 11. prosince mnozí z nás strávili vzácné chvíle v kostele sv. Martina při poslechu v pořadí již třetího adventního koncertu. Účinkovala zde MgA. Radka Slaninová a její hosté - studenti akordeonového oddělení Janáčkovy konzervatoře v Ostravě (Daniela Paterová, Veronika Dubnová, Eliška Kichnerová, Tereza Zbořilová).

cimg9402.jpg

fotografie ve fotogalerii zde:

Zazněly skladby:

1. Daniela Paterová: F. Mendelssohn-Bartholdy – Spinnerlied (Písně beze slov)

2. Duo Veronika Dubnová-Eliška Kichnerová: J.S.Bach – Rondo ze suity h moll, M. Hauser – Ukolébavka

3. Varhany Radka Slaninová: Johann Pachelbel – Fuga na magnificat, Domenico Zipoli – All´Offertorio

4. Daniela Paterová: J.S.Bach – Preludium a fuga d moll

5. Duo Daniela Paterová-Tereza Zbořilová (akordeon+příčná flétna): A. Vivaldi - Sonáta C dur (1. a 2. věta)

6. Daniela Paterová: B. Martinů – Polka in a

7. Varhany Radka Slaninová: F. Mendelssohn-Bartholdy – Sonáta c moll (3. věta)

8. Eliška Kichnerová: Tony Murena-Roger Erbé - Walse mussette

9. Duo Daniela Paterová-Tereza Zbořilová (akordeon+příčná flétna): M. Likhakov – Toccata