Diecézní pouť - za obnovu rodin a duchovní povolání - 7.10.2023

7. 10. 2023

DIECÉZNÍ POUŤ

Za obnovu rodin

a povolání ke kněžství nebo zasvěcenému životu.

dsc07080.jpeg

dsc07095.jpeg dsc07085.jpeg

"Žijeme tak, jak se modlíme a modlíme se tak, jak žijeme." biskup Martin David

V sobotu 7. října 2023 - v den, kdy slaví svátek Panna Maria Růžencová, se v bazilice Navštívení Panny Marie ve Frýdku konala pouť za obnovu rodin, povolání ke kněžství nebo zasvěcenému životu. Otec biskup Martin David vyzýval farníky z různých měst a obcí, kteří sobotní odpoledne zaplnili téměř celou baziliku, k obnově modlitby růžence, který není jen opakováním Andělského pozdravení, ale učí nás především pokoře a lásce. Několik starších, i mladších farníků z Dolního Benešova se také připojilo k modlitbě za nová kněžská povolání a za naše rodiny, včetně naší rodiny farní.

(foto V. Dudová, vytvořeno 7.10. 2023 V. Dudová)

více fotografií zde: