Napínavý fotbalový zápas 18.6.2023

NAPÍNAVÝ FOTBALOVÝ ZÁPAS

dsc05965.jpg

dsc05869.jpg dsc05917.jpg

V neděli 18.6.2023 se na hřišti FC Dolní Benešov v Zábřehu konal již VIII. ročník fotbalového utkání mezi mužstvem kněží Ostravsko-opavské diecéze a týmem mužů ze Zábřehu. Předzápas hrála mládežnická mužstva FC DB.

Velmi napínavý zápas, spousta krásných gólů a parádiček na obou stranách, bohaté občerstvení, významní hosté, to všechno čekalo na diváky, kteří v neděli odpoledne neváhali a zavítali na fotbalové hřiště v Dolním Benešově - Zábřehu.

Když pan děkan Pavel Kuchař- pořadatel tohoto utkání, zval dopoledne po mši svaté všechny farníky na odpolední fotbalový zápas, zdůrazňoval, že si mají vážně rozmyslet, komu budou fandit laugh. Agitoval samozřejmě podporu kněžím laugh. Přestože ze začátku muži ze Zábřehu jednoznačně vedli, kněží, známí svou trpělivostí a vytrvalostí, to nevzdali a své protihráče téměř dotáhli. I přes velkou bojovnost vyhrál nakonec tým mužů ze Zábřehu 9:5.

více fotografií zde: